Reference

Děkujeme Janče za dokonalé vyladění naši svatby .
Všechno měla pod palcem , svatba běžela jako na drátkách , všichni si svatbu chválili a já byla díky ni daleko klidnější. Byla to asi ta nejlepší investice . Náš den byl perfektní a tímto ještě jednou děkuji 😀 a vřele doporučuji 😀


Lucie

nevěsta

Se svatební výzdobou od Janči jsem byla moc spokojená. Nádherně sladila barvy vymyslela co s čím bude ladit a jak to naaranžovat. V podstatě jsem jen řekla barvy svatby a ona vše perfektně nachystala, aniž bych s tím musela mít starosti, což člověk ocení, když se při plánování milionu věcí dá nějaká část svěřit jednomu člověku, který má s tím zkušenosti a je velmi profesionální. Určitě doporučuji.

Alexandra 

nevěsta

S organizací a přípravou svatby jsme byli naprosto spokojeni. Jako nevěsta jsem výzdobu viděla až v den svatby a byla to krása. Vybrali jsme si stodolu na hostinu a ta byla k nepoznání, nádherně vyzdobené stoly i všechno kolem. Celé místo vypadalo pohádkově, lépe než bych si mohla přát. Velmi příjemná spolupráce, děkujeme. 

Denča Ř.

nevěsta

Když vzpomínám na svatební přípravy, musím říci, že to byl dost zběsilý čas. Původně jsme si chtěli co nejvíce věcí zařídit sami, ale když člověk nikdy předtím svatbu nezařizoval, objeví se dříve či později spousta komplikací se kterými si nevíte rady. Proto když pak najednou do toho zmateného úsilí vstoupila Janča, které nechyběl profesionální přístup, talent, nadšení ani řada zkušeností, byli jsme nesmírně vděčni. Postarala se nám o krásnou výzdobu, ochotně si udělala dostatek času a pod její rukou se stará prašná stodola ve skanzenu, kde jsme měli hostinu, proměnila ve velice půvabné a útulné místo, které nám naši hosté dodnes chválí. 

Klárka

nevěsta