Rozlučka se svobodou

Plánujete uspořádat sobě či kamarádce rozlučku na kterou se nezapomíná? Nemáte však stále ten ideální nápad? Nebo jen potřebujete pomoct s uskutečněním zajímavého nápadu? Jste tu správně. Ráda Vám se vším pomohu. Můžete mrknout na pár základních rad a pokud budete chtít vědět víc, stačí se ozvat a ráda Vám se vším pomohu.

Pár rad pro ty, kteří rozlučku plánují:

-nejprve si pořádně promyslete a zjistěte co nejvíce baví toho, komu rozlučku plánujete a podle toho se snažte uzpůsobit program

-sportovcům udělá radost určitě aktivní rozlučka, můžete například vyzkoušet nějaké netradiční sportovní aktivity, které můžete zakončit v oblíbené hospůdce (když jsem dělala rozlučku kamarádce tanečnici, měli jsme mimo jiné soukromou lekci  pole dance, kde nás i natáčeli a byl to super zážitek)

-velký úspěch také mají rozlučky formou různých her (fantazii se meze nekladou), například můžete budoucí nevěstu či ženicha dostat na místo rozlučku pomocí různých indicií (čím zajímavější místa při tom navštíví, tím lépe)

-pokud plánujete třeba komornější rozlučku někde na chatě i na takovou příležitost existuje mnoho her a aktivit, které Vám rozlučku mohou oživit

-velmi populární jsou i nevšední gastronomické zážitky

-co se týče čistě pánských rozluček, tak nejosvědčenější jsou netradiční a adrenalinové zážitky (pronájem sportovního nebo terénního vozu, seskok s padákem či bungee jumping a podobné zážitky)

-pokud chcete klasickou rozlučku bez netradičních zážitků, můžete si ji oživit například zajímavým místem (například rozlučka na lodi)

-také pozvat zajímavého hosta není špatný nápad ( například existují agentury, které Vám připraví zážitek v podobě netradiční interaktivní přednášky a o sexuálních pomůckách, ze které si nevěsta odnese i cenný dárek :-)